DARMOWA DOSTAWA DARMOWA DOSTAWA DARMOWA DOSTAWA DARMOWA DOSTAWA
DARMOWA DOSTAWA DARMOWA DOSTAWA DARMOWA DOSTAWA DARMOWA DOSTAWA

o nas

Witaj w świecie smaku, zdrowia i pełnowartościowego żywienia! Nasze Diety to nie tylko posiłki, to podróż kulinarne, która łączy smak z dbałością o Twoje zdrowie. Dla każdego, kto poszukuje wyjątkowej drogi do utrzymania formy, smukłej sylwetki lub po prostu lepszego samopoczucia, Banda Królika stworzyła unikalną ofertę dietetyczną.

 

Od diety Standard, która równoważy kalorie i smaki, po intensywną dietę Gym/Sport, wspierającą Twoje treningi, aż po zróżnicowane i kolorowe propozycje wegetariańskie, znajdziesz u nas coś idealnego dla siebie. Nasza oferta obejmuje także diety dedykowane dla osób z różnymi potrzebami, od niskiego IG po eliminację glutenu i laktozy. A jeśli jesteś gotów na rewolucję w
jedzeniu, spróbuj naszej diety KETO, gdzie tłuszcz staje się sojusznikiem w drodze do zdrowego stylu życia.

 

Sprawdź jak możemy wspomóc Cię w osiągnięciu Twoich celów żywieniowych. Smaczne, zdrowe i zrównoważone posiłki czekają na Ciebie! Zapoznaj się z naszą ofertą, bo każdy kęs to krok w stronę lepszej wersji Ciebie.

historię, misję, transparentność, bezpieczeństwo, kreatywność, szacunek dla ciała i zdrowia.

Jesteśmy firmą rodzinną działającą od wielu lat w gastronomi. Każdego dnia dostarczamy posiłki zarówno dla dorosłych jak i najmłodszych naszych odbiorców. Kładziemy nacisk na jakość i bezpieczeństwo serwowanych dań.

 

Naszą misją jest edukacja i posiadanie realnego wpływu na zmianę podejścia do tematyki świadomego odżywiania. Kreujemy całościowe spojrzenia na bogactwo smaków, witamin oraz wartości odżywczych. Jesteśmy pewni, że odpowiednio dobrana dieta oczyszcza organizm oraz ma znaczący wpływ na kondycję psychiczną i fizyczną organizmu. Dążymy do tego, aby posiłek był postrzegany, nie tylko jako dieta ubrana w odpowiednie kalorie, ale również świadomy wybór zdrowego trybu życia i szacunku do naszego organizmu.

• posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej
• posiadamy własną, przestrzenną, nowoczesną kuchnię
• zatrudniamy wykwalifikowany pracowników
Nasz zespół to: doświadczeni kucharze i pomocnicy, dietetycy oraz technolodzy żywienia, którzy każdego dnia dbają o jakość, smak, kaloryczność oraz wartości odżywcze serwowanych dań.

• posiadamy wdrożony system HACCP
• przygotowując nasze menu zawsze uwzględniamy najnowsze normy i zalecenia Instytutu Żywności i Żywienia
• spełniamy wszystkie wymagania związane z żywieniem zbiorowym, a w szczególności z żywieniem zbiorowym dzieci oraz placówek szpitalnych

• podążamy za nowymi smakami i składnikami
• oprócz funkcjonalnego jedzenia i liczenia kalorii, kładziemy duży nacisk na świeżość i różnorodność produktów, kreację smaków oraz poczucia estetyki serwowanych dań.

Każdego dnia stajemy się społecznie odpowiedzialną firmą dla której liczą się wartości takie jak:
• szacunek do jedzenia
• minimalizacja i zarządzanie resztkami i odpadami
• świadome zarządzanie zużyciem wody i energii.
Jako firma przygotowująca i serwująca posiłki dla wielu osób, jesteśmy świadomi odpowiedzialności i zaufania jakim Państwo nas obdarzacie każdego dnia. Nasz firma to grupa zaufanych ludzi, gdzie każdy razem i z osobno posiada swój wkład w realizację naszej misji i podnoszenia standardów w naszej firmie.

3 POSIŁKI

1000-1500 Kcal
3 Posiłki

Pakiet stworzony dla osób, które są zwolennikami trzech posiłków w ciągu dnia lub dla tych, którzy chcą mieć gotowe trzy dania, a sami zadbają o małe co nieco pomiędzy. Zbilansowane śniadanie, obiad i kolacja przygotowane tak, aby Twój organizm uzyskał  wszystkie potrzebne pełnowartościowe składniki odżywcze.

NISKI GLUTEN I LAKTOZA

1200-2000 Kcal
5 Posiłków

Dieta jest odpowiednia dla osób, które z różnych przyczyn muszą zrezygnować z
obecności w swoim żywieniu produktów będących źródłem glutenu i laktozy. W diecie wykorzystujemy naturalnie bezglutenowe produkty (ryż, gryka, proso, kukurydza) oraz nabiał bez laktozy i jego roślinne zamienniki (m.in. napoje sojowe, kokosowe). Dieta nie jest polecana dla osób chorujących na celiakię oraz cierpiących na alergię na białka mleka krowiego.

KETO

1500-2500 Kcal
3 Posiłki

Głównymi założeniami diety jest zwiększony udział tłuszczów przy znacznym ograniczeniu podaży węglowodanów w diecie. Dzięki takiej zmianie proporcji organizm przestawia się na pozyskiwanie energii z własnej tkanki tłuszczowej. Dieta opiera się na 3 głównych posiłkach w ciągu dnia. Ważne jest, aby zadbać  o odpowiednie nawodnienie organizmu, by uniknąć początkowego złego samopoczucia w okresie ketoadaptacji. Przeciwwskazaniem do stosowania diety są niewydolność wątroby i nerek. Zalecamy skonsultować swój stan zdrowia z lekarzem prowadzącym.

NISKI IG

1200-2000 Kcal
5 Posiłków

Dieta zapewnia regularne posiłki o obniżonym indeksie glikemicznym, dlatego polecana jest dla osób z zaburzeniami gospodarki węglowodanowej (insulinooporność, cukrzyca). Będzie dobrym wyborem jeśli zmagasz się z nadwagą i otyłością lub chcesz zapobiegać rozwojowi chorób cywilizacyjnych takich jak cukrzyca, choroby serca czy nowotwory. Dieta pomoże ustabilizować glikemię, zapobiegnie napadom głodu i chęci na podjadanie w ciągu dnia. Będzie też odpowiednia dla osób chcących poprawić swoje samopoczucie. Jeśli chorujesz przewlekle zalecamy konsultację z lekarzem prowadzącym oraz monitorowanie swojego stanu zdrowia.

WEGE + RYBA

1200-2000 Kcal
5 Posiłków

Dieta opiera się na produktach pochodzenia roślinnego – naturalnych i nieprzetworzonych. Jest zatem idealnym wyborem dla osób, które chcą wyeliminować spożycie posiłków mięsnych. Obfituje w kolorowe warzywa, owoce, nasiona roślin strączkowych i kasze. Wersja vege uwzglednia nabiał i jaja, natomiast w opcji vege+Fish dodatkowo występują ryby będące źródłem dobrze przyswajalnego białka. Dieta jest odpowiednio zbilansowana i dostarcza wszelkich składników odżywczych. Nadaje uczucie lekkości oraz pozwoli zadbać o zdrowie, a przy wyborze odpowiedniej kaloryczności  możemy liczyć na redukcję
zbędnych kilogramów.

WEGE

1200-2000 Kcal
5 Posiłków

Dieta opiera się na produktach pochodzenia roślinnego – naturalnych i nieprzetworzonych. Jest zatem idealnym wyborem dla osób, które chcą wyeliminować spożycie posiłków mięsnych. Obfituje w kolorowe warzywa, owoce, nasiona roślin strączkowych i kasze. Wersja vege uwzglednia nabiał i jaja, natomiast w opcji vege+Fish dodatkowo występują ryby będące źródłem dobrze przyswajalnego białka. Dieta jest odpowiednio zbilansowana i dostarcza wszelkich składników odżywczych. Nadaje uczucie lekkości oraz pozwoli zadbać o zdrowie, a przy wyborze odpowiedniej kaloryczności  możemy liczyć na redukcję zbędnych kilogramów.

GYM/SPORT

2000-3500 Kcal
5 Posiłków

Dieta odpowiednia dla osób o zwiększonej aktywności fizycznej. Odznacza się wyższym procentowym udziałem białka i węglowodanów, a mniejszą zawartością tłuszczów w diecie. Wspomaga budowę masy mięśniowej oraz wydolność i regenerację organizmu. Dzięki wyborowi odpowiedniej kaloryczności pokryje zwiększone zapotrzebowanie na energię i składniki odżywcze.

DIETA STANDARD

1200-2000 Kcal
5 Posiłków

To odpowiedni wybór dla osób dbających o zdrowy tryb życia, dla których ważna jest zbilansowana dieta. Jest gwarancją energii i dobrego samopoczucia przez cały dzień.  Dieta uwzględnia wszystkie grupy produktów spożywczych, dzięki czemu zapewnia urozmaicenie. Możemy zapomnieć o monotonii i cieszyć się pysznymi daniami na co dzień, a dobór odpowiedniej kaloryczności pozwoli na zdrową redukcję masy ciała.